Cło i podatki od przesyłek do USA

Zmiany dotyczące przesyłek do USA, Do tej pory klienci mogli wysyłać przesyłki do USA bez ponoszenia opłat celnych max do wartości 200 $, na dzień 10 marca wartość ta zostanie zwiększona do 800 $. To otwiera dodatkowe możliwości osiągania przychodów w ramach istniejących klientów oraz nowe perspektywy. Jest to ogromna szansa dla Państwa jako sprzedawców, którzy mogą wykorzystać tę informację i poinformować swoich kontrahentów, zanim zrobi to konkurencja.
Klienci UPS zyskują więc szansę na rozwinięcie swojego wolumenu exportowego do Stanów Zjednoczonych wykorzystując zmiany w „De Minimis’’(opłaty i podatki). Macie Państwo niepowtarzalną szansę zapukać do klientów z poniższą informacją jako pierwsi. Nowe paczki trzeba będzie w Stanach doręczyć i UPS zrobi to najlepiej. A Wy zdobęcie dodatkowy obrót w sprzedaży J
Jeszcze jedna ważna informacja à Access Pointy (czyli alternatywne punkty doręczenia dla osob prywatnych) działaja też w USA ! I jedna integracja z UPS umożliwia klientom obsługę rynku krajowego,europejskiego, ale także USA.

Dodaj komentarz

Umieszczono w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *