Kurierzy Pack4you

Pack4you to paczki do Anglii, Niemiec, Francji, Włoch. Najwyższa jakość usług i najniższe ceny. Zasady realizacji zleceń dla każdego z przewoźników są różne. Warto znać ich zasady przed wyborem kuriera. Współpracujemy z:

  • UPS
  • PEKAES
  • RABEN
  • GLS

Preferowana forma kontaktu z naszej strony – mail: kurier(at)pack4you.pl

UPS – paczka za granicę wysłana tego samego dnia roboczego, przy czym zamówienie i wpłata powinny zostać zaksięgowane do godziny 12. Odbiór przesyłki od mometu zawiadomienia przez kuriera to ok 4 godz. Etykieta adresowa i zamówieniowa wysyłana jest na maila (wymagana zwykła drukarka do wydruku etykiety). Koszt etykiety przywiezionej przez kuriera to 29 zł.

PEKAES odbiór również tego samego dnia w którym zostało złożone zamówienie i dokonano wpłaty (do godz. 10:30, paczki, których opłata zaksięgowana po tej godzinie realizowane są następnego dnia roboczego. W przypadku przesyłek krajowych, wysyłana jest etykieta na maila (wymagana zwykła drukarka do wydruku etykiety). Maksymalna liczba palet w jednym zleceniu: 12, całkowita waga palet w jednym zleceniu: 5 ton. Wyższe wartości, wymagają indywidualnej wyceny. Przewóz paczek o niestandarowych wymiarych wymagają indywidualnej konsultacji.
RABEN odbiera przesyłki kolejnego dnia roboczego, przy czym zamówienie i zaksięgowana wpłata przesłane do godziny 16:00, dzień roboczy wcześniej (bez sobót). Jeśli odbiór konieczny jest tego samego dnia trzeba kontaktować się bezpośrednio z biurem raben.

GLS kurier realizuje zlecenia również następnego dnia roboczego – zamówienie i zaksięgowana wpłata do godziny 22:00 dnia poprzedniego. Przesyłki z innego kraju niż Polska, muszą być opłacone do 12:30, dzień poprzedzający zlecenie. Odbiór między 9 -18 osoby prywatne, 9-16 firmy, na życzenie w Polsce możemy udostępnić numer do kuriera w dniu odbioru. Kurier przywozi etykiety na paczki.

Dodaj komentarz

Umieszczono w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *